Ranking stron ZaFriko
Ranking stron to system oceniania stron stworzonych Kreatorem Stron ZAFRIKO przez innych użytkowników Internetu. Na jedną stronę można oddać głos na plus lub minus raz na 24h.
Na stronie głównej kreatora ZaFriko można obserwować ranking dnia, ranking tygodnia oraz ranking bieżącego miesiąca. Ponadto, najlepsze 5 stron z rankingu tygodniowego będzie prezentowanych na pierwszej stronie portalu www.osemka.pl.
Aby użytkownicy mogli oceniać Twoją stronę, powinieneś mieć włączoną opcję ""ranking stron". Jeśli na Twojej stronie nie widać modułu służącego ocenianiu strony możesz go włączyć logując się na swoje konto na www.zafriko.pl wybierając ustawienia przy danej stronie a następnie zaznaczając pole checkbox "strona jest zgłoszona" przy polu ranking stron.
Poradnik
1.Wybór Nazwy.
Wybierając nazwę pamiętaj że będzie ona stanowić też część adresu do Twojej strony.
Powinieneś również wiedzieć, że większość znanych wyszukiwarek przydziela dodatkowe punkty w swoim rankingu stron prezentowanych w wynikach wyszukiwania za to, że słowo kluczowe znajduje się w adresie strony, np.: jeżeli masz zamiar wykonać stronę o "złotej rybce", wówczas najlepiej jeśli adres do Twojej strony będzie wyglądał tak: www.zlotarybka.zafriko.pl, jeśli ta nazwa jest już zajęta wówczas możesz zastosować różne warianty takie jak: zlota-rybka, zlota_rybka , rybkazlota, zlotarybka1, itp... .

2.Wybór Kategorii
Wybierając odpowiednią kategorię dla Twojej strony, ułatwisz nam możliwość pokazania jej w odpowiednim miejscu w Katalogu Stron Zafriko.
Powinieneś również wiedzieć, że każdy link do Twojej strony ze strony o podobnej tematyce ( np.: link z odpowiedniej kategorii w katalogu stron ), znacznie podnosi wartość strony w rankingu wyszukiwania, przez co możesz znacznie zwiększyć oglądalność Twojej strony.

3.Odpowiedni Tytuł
Tytuł powinien być zwięzły i mieć nie więcej niż 60 znaków.
Powinieneś również wiedzieć, że tytuł ma bardzo duże znaczenie dla wyników wyszukiwania. W tytule powinno się znajdować słowo kluczowe pod kątem którego Tworzysz swoją stronę.
Jeśli wykonujesz stronę o "Złotych Rybkach", wówczas tytuł koniecznie powinien zawierać w sobie słowo kluczowe, czyli w omawianym przykładzie "Złote Rybki", tytuł takiej strony mógłby wyglądać na przykład tak : Złote Rybki - wszystko o hodowli.

4.Właściwy Opis
Opis powinien zawierać w sobie jasny przekaz co znajduje się na Twojej stronie.
Wskazane jest, żeby Twój opis nie przekraczał 250 znaków, ponadto powinieneś go napisać w taki sposób, żeby zachęcić użytkowników do kliknięcia właśnie w link do Twojej strony.
Powinieneś również wiedzieć, że słowa typu najlepszy, najtańszy, największy itp..., wcale nie zachęcają użytkowników wyszukiwarek do odwiedzania stron z opisami zawierającymi takie sformułowania. Posługując się przykładem zawartym w punkcie 3. "Odpowiedni Tytuł" czyli "Złote Rybki - wszystko o hodowli" opis mógł by wyglądać tak: Fachowe informacje o odżywianiu, rozmnażaniu oraz gatunkach Złotych Rybek. Z nami hodowla Złotej Rybki nie będzie już dla Ciebie problemem.
Główna Blog Katalog Poradnik
Wyszukiwarka

Strona dnia

-
vaders.zafriko.pl

Strona tygodnia

N
projektycieszyn.zafriko.pl
^
gwara.zafriko.pl
N
scottishteam.zafriko.pl
N
jerzybielas.zafriko.pl
N
kajaki.zafriko.pl
N
mechanika.zafriko.pl
N
spiewajacydzieciak.zafriko.pl
N
gosiaagroturystyka.zafriko.pl
N
vaders.zafriko.pl
N
upartowo.zafriko.pl

Strona miesiąca

N
projektycieszyn.zafriko.pl
N
gwara.zafriko.pl
N
vaders.zafriko.pl
N
upartowo.zafriko.pl
N
scottishteam.zafriko.pl
N
wyprawy.zafriko.pl
N
kajaki.zafriko.pl
^
mechanika.zafriko.pl
N
spiewajacydzieciak.zafriko.pl
N
jerzybielas.zafriko.pl
Statystyki

wszystkiewszystkich założonych: 26113

dzisiajzałożonych dzisiaj: 11

wczorajzałożonych wczoraj: 31

tydzienw ciągu tygodnia: 279

miesiacw ciągu miesiąca: 1176

statystyki www
Copyright © 2018 Cyfrowy Polsat S.A.
jakiś tekst
trwa wyszukiwanie
preloader